Program akcí

Všechny dětské akce, které ve Farmaparku připravujeme podřizujeme také počasí, proto pokud nám punťa svítí, akce se konají ve spodní části areálu v letním amfiteátru. Ale nemusíte mít obavy! Máme i mokrou variantu v naší kryté herně na ploše 1000 m2, kde je pódium a skvělé hřiště pro děti a posezení pro rodiče!

Srpen

Balónková show

Čtvrtek 8.8.

Zábavný pořad Divadla VeTři, který je určen pro děti a mladé nejen věkem. Balonková show Divadla VeTři je pořad plný písniček, soutěží, tancování a především balónků všech velikostí, barev a tvarů. Součástí programu je samozřejmě také velmi oblíbený balónkový modeling.

Aby bylo na zemi milo!

Středa 14.8. 

Aby bylo na Zemi milo je interaktivní, hudebně zábavný, ale i výchovný program pro děti od 4 do 10 let zaměřený na ekologická a etická témata současnosti – např. třídění odpadů, ochrana vody a lesů, ochrana zvířat… péče o vlastní zdraví, zvíře není věc, nebuďme na sebe hrubí, humanita a solidarita… Písničky mají moderní aranžmá a děti nenásilnou formou vnímají v písňových textech i v dialozích obou protagonistů některé problémy, které nás obklopují a týkají se každého z nás.

Maxparáda

Středa 21.8. 

Kouzelník MAX a jeho kamarádka Jája si ve svém pořadu MAXPARÁDA společně s malými kamarády užijí mnoho legrace. Ve 120 minutové show se naučí čarovat, zasoutěží si v různých hrách nebo se vyřádí při dětské diskotéce. Svým osobitým projevem, veselým kouzelnickým oblečením a komunikací s dětmi jim blízkou, si MAX okamžitě po prvních vteřinách svého představení děti spolehlivě strhne a vtáhne do děje.

Indiánská show

Pátek 30.8.

„Dlouhý Vlas“ a „Ta, co mluví málo“. To jsou hrdinové nového zábavného pořadu Divadla VeTři. Děti se s hlavními hrdiny rázem ocitají na divokém Západě, kde nesmí chybět závody na koních, indiánský náčelník, ale v neposlední řadě také tanec, soutěže a dobrá nálada.

Září

Senza hrátky se zvířátky

Pátek 13.9.

Zvířátka nás odjakživa fascinují svým chováním, svým životem, tím jaká jsou…Zkrátka i proto je máme všichni tak rádi. Nejedno dítě by si přálo alespoň na chvíli nějakým tím zvířetem být a nejedno dítě nějaké to zvířátko doma má. A proto je tu nejen pro vaše děti, ale i pro rodiče nový zábavný pořad Divadla VeTři – tentokrát ze světa zvířat. Děti se během našeho programu dozví spoustu zajímavostí z říše zvířat a dokonce si i na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je být zvířetem.

Kontakt

Tel: 777 920 000
E-mail: obchod@hscz.info
Soběhrdy, 256 01
Google mapa

Provozní řád

Vstupem do areálu FARMAPARKU souhlasíte s naším provozním řádem (pdf).

Zakáz vstupu se psy, platí i pro ostatní domácí mazlíčky.

Všeobecné obchodní podmínky (pdf)