Program akcí 2020

Všechny dětské akce, které ve Farmaparku připravujeme podřizujeme také počasí, proto pokud nám punťa svítí, akce se konají ve spodní části areálu v letním amfiteátru. Ale nemusíte mít obavy! Máme i mokrou variantu v naší kryté herně na ploše 1000 m2, kde je pódium a skvělé hřiště pro děti a posezení pro rodiče!

Červenec

4.7.

Pigy a Lily na cestách

Pigy a Lily zažijí prázdninové dobrodružství ve Farmaparku Soběhrdy. Přijeď i ty na den plný zábavy s prasátkem Pigy a jeho kamarády.

 
 
 

srpen

14.-16.8.

SPARKYS víkendový festival hraček

Každý dětský návštěvník Farmaparku by při vstupu do areálu dostane hrací kartu, se kterou po splnění úkolů na všech 15- ti stanovištích dostane razítka do své kartičky. Po splnění všech úkolů dostanou všichni účastníci u hostesek tašku SPARKYS plnou dárků , diplom za účast na SPARKYS DAY a navíc se díky vyplněné kartičce, každý návštěvník zúčastní slosování, které proběhne každé 2 hodiny o hodnotné ceny od značek LEGO, MATTEL, SPINMASTER a další. Těšit se můžete na skákací hrady a další skvělý program!

 
 

Další akce

ČERVENEC

5. narozeniny Farmaparku

SRPEN

Vodní radovánky ve FARMAPARKU

ZÁŘÍ

Traktoriáda a Slámování

ŘÍJEN

Food FEST + Drakiáda ve Farmaparku

 

Pořadatel si vyhrazuje změnu v programu.

Poznámka
Cena vstupného na tyto výše popsané akce nepodléhá standardnímu ceníku areálu Farmaparku Soběhrdy. V tyto dny se cena vstupného pro dítě a dospělého mění takto:
Děti do 90 cm ZDARMA
Děti nad 90 cm do 14,9 let: 390 Kč
Dospělí: 490 Kč
Vstupenky na jednotlivé akce si můžete zakoupit v předprodeji na našem ESHOPU.
 
Zákazníci, kteří mají zakoupené vstupenky z Eshopu a Slevomatu a budou se chtít zúčastnit výše zmíněných akcí, uhradí rozdíl mezi vstupným standardním a vstupným, které je stanoveno ve dnech s programem na místě na pokladně.
 

Kroužky

Chovatelský kroužek

Kroužek je určený pro všechny mladé chovatele se zájmem o přírodu a zvířata. Každou hodinu se děti dozví informace zvířátkách – jak o ně správně pečovat a co je potřeba k jejich spokojenému životu. Hodiny budou spojené s ukázkou zvířete, a když to bude možné, děti si ho budou moci pohladit nebo ho nakrmit.

Více info