Program akcí 2020

Všechny dětské akce, které ve Farmaparku připravujeme podřizujeme také počasí, proto pokud nám punťa svítí, akce se konají ve spodní části areálu v letním amfiteátru. Ale nemusíte mít obavy! Máme i mokrou variantu v naší kryté herně na ploše 1000 m2, kde je pódium a skvělé hřiště pro děti a posezení pro rodiče!

Červenec

4. – 6.7

5. narozeniny Farmaparku a víkend plný zážitků

 Během celého prodlouženého víkendu (4. – 6.7) máme pro všechny děti skákací nafukovací atrakce ZDARMA v celém areálu.

Pigy a Lily zažijí 4.7. od 14:00 hod. prázdninové dobrodružství ve Farmaparku Soběhrdy. Přijeď i ty na den plný zábavy s prasátkem Pigy a jeho kamarády.

 

V neděli 5.7. bude mít ve Farmapark Soběhrdy dva koncerty Kája dětem a nebude chybět ani autogramiáda a fotografiáda s Kájou a Bambuláčkem. 

V pondělí 6.7. bude program doplněn co nejdříve! Skákací atrakce jsou samozřejmostí.

Partner akce společnost Bidfood věnuje všem dětem 1 000 kusů donutů a máme toho pro Vás mnohem více. Společnost Terezia Company, s.r.o. výrobce zdravých vitaminových želatinek poslala dětem na tento víkend 15.000 kusů želatinek.

 

srpen

14.-16.8.

SPARKYS víkendový festival hraček

Víkendový festival hraček ve Farmaparku Soběhrdy. 

 
 

Další akce

ČERVENEC

5. narozeniny Farmaparku

SRPEN

Vodní radovánky ve FARMAPARKU

ZÁŘÍ

Traktoriáda a Slámování

ŘÍJEN

Food FEST + Drakiáda ve Farmaparku

 

Pořadatel si vyhrazuje změnu v programu.

Kroužky

Chovatelský kroužek

Kroužek je určený pro všechny mladé chovatele se zájmem o přírodu a zvířata. Každou hodinu se děti dozví informace zvířátkách – jak o ně správně pečovat a co je potřeba k jejich spokojenému životu. Hodiny budou spojené s ukázkou zvířete, a když to bude možné, děti si ho budou moci pohladit nebo ho nakrmit.

Více info