Novinky ve Farmaparku

Ve Farmaparku Soběhrdy jsme pro vás připravili mnoho novinek.
Doufáme, že si je během návštěvy u nás užijete!

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Naše nové hřiště potěší všechny děti, které si rády všechno prolézají a protáhnout se každou dírkou jako myšky. Proto mu také říkáme Myší hřiště. Díky jeho dvěma věžím se můžete rozhlédnout po okolí Farmaparku a jestli se nebojíte výšek, zkuste si prolézt tunelem z jedné věže do druhé. Dolů vás pak čeká cesta klouzačkou. Myší hřiště se na malé i větší návštěvníky těší již od 15. dubna!

Tubing

NEOMEZENÉ ATRAKCE

Pro všechny milovníky atrakcí máme báječnou novinku. V letošní sezóně jsme si pro vás připravili neomezenou jízdu na atrakcích za jednotnou cenu 200 korun. Stačí si pořídit speciální pásku na pokladně a můžete se celý den vozit na placených i neplacených atrakcích dle libosti.

Levandulová stezka

Nejen výstavba atrakcí, ale zvelebování přírody a našeho areálu nás baví! Chystáme pro vás ve Farmaparku novou vinici, a protože je cesta trochu do kopce, vysadili jsme podél cesty krásné levandule, které lemují celou stezku až do cíle! Určitě se vám bude líbit!

Užijte si náš nový Kyblík krmení

Dříve musel každý z rodiny zaplatit 50 Kč, aby mohl zvířátka nakrmit. Nyní stačí 180 Kč a krmit můžou na vytyčených místech všichni členové výletu. Kyblíček si potom můžete nechat na památku. Prosíme, nekrmte zvířátka kdekoliv. Hrozí nebezpečí výboje elektrického ohradníku.

Nová zvířata

Další novinkou jsou zvířata, které ve Farmaparku potkáte! Letošní přírůstek do zvířecí rodiny farmaparku je velbloudí sameček, kterému je pouze několik měsíců! V horní části areálu můžete vidět ptáka, který se velice nápadně podobá pštrosovi, ale není to pštros! Je to Nandu Pampový, který žije převážně v Jižní Americe!

Venkovní terasa u jídelny

Další rozšíření stravovacích kapacit v roce 2019 se realizovalo v horní části areálu u jídelny, kde vaříme hotová jídla! Vyrostla tam nádherná venkovní terasa, která zvýšila kapacitu míst k sezení našich návštěvníků, kteří si přišli vychunat skvělý řízek s bramborovou máslovou kaší, nebo mlsounů, kteří si brousí zuby na buchtičky se šodó!

Grilovací koty

Ve Farmaparku jsme rozšířili možnost stravování o nově postavené grilovací koty, kde se pohodlně posadíte u rybníka ve stínu stromů a vyberete si, na co máte chuť! Je libo ryba, nebo grilovaný steak? Nic není problém! Grilovací koty najdete ve spodní části areálu. Strategicky jsou umístěny u dětských hřišť, aby se děti mohli během přípravy jídla zabavit na atrakcích a hřištích!

Farma Jeepy

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na zábavu pro děti a jejich rodiče, a proto si od 1. června užijete zábavu při Expedici Farma Jeepů, pro které jsme v horní části areálu vytvořili samostatnou dráhu. Tu si projedete a mezi vámi se budou volně procházet zvířata jako na Safari! Safari Jeepy jsou určeny pro dospělého a dítě a nemusíte mít strach, řidičský průkaz není podmínkou. 🙂 Atrakce funguje na žetony, které zakoupíte v automatech rozmístěných v areálu Farmaparku!

INFO stánek

A kdo by si z Farmaparku Soběhrdy chtěl odnést suvenýr, tak přesně pro vás máme připravený u hlavních pokladen INFO stánek, kde si kromě získání potřebných informací můžete zakoupit i upomínkové předměty, které vám budou návštěvu Farmaparku připomínat i doma! Pro letošní rok jsou připravena trička, hračky, kelímky s motivy a zvířátky z Farmaparku, nebo také magnetka, samolepka či turistická známka!

Hračkářství Sparkys ve Farmaparku

Tohle je tedy něco! V letošní sezóně jsme pro Vás ve spolupráci s Královstvím hraček Sparkys otevřeli novou prodejnu hraček. A co víc? Můžete si tam koupit celou naší sérii plyšových zvířátek a suvenýrů z Farmaparku Soběhrdy. Otevírací doba hračkářství je stejná jako otevírací doba areálu Farmaparku Soběhrdy. Tak co vy na to? Jaké plyšové zvířátko si odnesete domů Vy?

Plovoucí kruhy

Druhou a velmi očekávanou novinkou letošní sezóny jsou plovoucí kruhy na rybníce! Že nevíte, co si pod tím představit? Tak co třeba, když vám řekneme, že je to takový autodrom na vodě! Bude to zábava, na kterou se nezapomíná. Z důvodu bezpečnosti je atrakce určena také pro dospělou osobu a dítě! U rybníka je postavené krásné plovoucí molo, kterému stíní vzrostlé stromy a při parných slunných dnech je to skvělé útočiště! Můžete se tu posadit a prostě jen relaxovat!

Vodní kaskáda

V zimním období jsme si dali práci i s výstavbou vodní kaskády a s ní souvisejících jezírek ve spodní části areálu vedle tubingové dráhy! Vysadili jsme mnoho rostlin a teď už se jen těšíme, co nám z toho vyčaruje matka příroda!

Nové molo u rybníka

Společně s budováním nové atrakce v dolní části areálu u rybníka, vzniklo i nové výstupní a nástupní dřevěné molo na rybníce! A od teď už vystoupíte i nastoupíte suchou nohou!