Novinky ve Farmaparku

Ve Farmaparku Soběhrdy jsme pro vás připravili mnoho novinek.
Doufáme, že si je během návštěvy u nás užijete!

Užijte si náš nový Kyblík krmení

Dříve musel každý z rodiny zaplatit 50 Kč, aby mohl zvířátka nakrmit. Nyní stačí 150 Kč a krmit můžou na vytyčených místech všichni členové výletu. Kyblíček si potom můžete nechat na památku. Prozradíme vám tajemství, krmení pro zvířátka je tak kvalitní, že když ochutnáte, nic se neděje. Děti to naopak milují.

Prosíme, nekrmte zvířátka kdekoliv. Hrozí nebezpečí výboje elektrického ohradníku. Děkujeme.

Hračkářství Sparkys ve Farmaparku

Tohle je tedy něco! V letošní sezóně jsme pro Vás ve spolupráci s Královstvím hraček Sparkys otevřeli novou prodejnu hraček. A co víc? Můžete si tam koupit celou naší sérii plyšových zvířátek a suvenýrů z Farmaparku Soběhrdy. Otevírací doba hračkářství je stejná jako otevírací doba areálu Farmaparku Soběhrdy. Tak co vy na to? Jaké plyšové zvířátko si odnesete domů Vy?

Farma Jeepy

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na zábavu pro děti a jejich rodiče, a proto si od 1. června užijete zábavu při Expedici Farma Jeepů, pro které jsme v horní části areálu vytvořili samostatnou dráhu. Tu si projedete a mezi vámi se budou volně procházet zvířata jako na Safari! Safari Jeepy jsou určeny pro dospělého a dítě a nemusíte mít strach, řidičský průkaz není podmínkou. 🙂 Atrakce funguje na žetony, které zakoupíte v automatech rozmístěných v areálu Farmaparku!

Plovoucí kruhy

Druhou a velmi očekávanou novinkou letošní sezóny jsou plovoucí kruhy na rybníce! Že nevíte, co si pod tím představit? Tak co třeba, když vám řekneme, že je to takový autodrom na vodě! Bude to zábava, na kterou se nezapomíná. Z důvodu bezpečnosti je atrakce určena také pro dospělou osobu a dítě! U rybníka je postavené krásné plovoucí molo, kterému stíní vzrostlé stromy a při parných slunných dnech je to skvělé útočiště! Můžete se tu posadit a prostě jen relaxovat!

Nové molo u rybníka

Společně s budováním nové atrakce v dolní části areálu u rybníka, vzniklo i nové výstupní a nástupní dřevěné molo na rybníce! A od teď už vystoupíte i nastoupíte suchou nohou!

Nová zvířata

Další novinkou jsou zvířata, které ve Farmaparku potkáte! Letošní přírůstek do zvířecí rodiny farmaparku je velbloudí sameček, kterému je pouze několik měsíců! V horní části areálu můžete vidět ptáka, který se velice nápadně podobá pštrosovi, ale není to pštros! Je to Nandu Pampový, který žije převážně v Jižní Americe!

Venkovní terasa jídelny

Další rozšíření stravovacích kapacit v roce 2019 se realizovalo v horní části areálu u jídelny, kde vaříme hotová jídla! Vyrostla tam nádherná venkovní terasa, která zvýšila kapacitu míst k sezení našich návštěvníků, kteří si přišli vychunat skvělý řízek s bramborovou máslovou kaší, nebo mlsounů, kteří si brousí zuby na buchtičky se šodó!

Grilovací koty

Ve Farmaparku jsme rozšířili možnost stravování o nově postavené grilovací koty, kde se pohodlně posadíte u rybníka ve stínu stromů a vyberete si, na co máte chuť! Je libo ryba, nebo grilovaný steak? Nic není problém! Grilovací koty najdete ve spodní části areálu. Strategicky jsou umístěny u dětských hřišť, aby se děti mohli během přípravy jídla zabavit na atrakcích a hřištích!

Časopis Farmáček

A abyste se o našich zvířátkách dozvěděli více a odešli domu trochu chytřejší, připravili jsme pro letošní sezónu časopis Farmáček. Najdete v něm mimo jiné popis všech zvířátek ve Farmaparku a zajímavosti o nich. Nezapomněli jsme ani na luštění a prima čtení, tvořivé práce, a hlavně v časopisu také najdete volnou dětskou vstupenku na další návštěvu a pohled z Farmaparku. Zakoupením časopisu získáte také vlastní mapu areálu Farmaparku!

Levandulová stezka

Nejen výstavba atrakcí, ale zvelebování přírody a našeho areálu nás baví! Chystáme pro vás ve Farmaparku novou vinici, a protože je cesta trochu do kopce, vysadili jsme podél cesty krásné levandule, které lemují celou stezku až do cíle! Určitě se vám bude líbit!

Vodní kaskáda

V zimním období jsme si dali práci i s výstavbou vodní kaskády a s ní souvisejících jezírek ve spodní části areálu vedle tubingové dráhy! Vysadili jsme mnoho rostlin a teď už se jen těšíme, co nám z toho vyčaruje matka příroda!

INFO stánek

A kdo by si z Farmaparku Soběhrdy chtěl odnést suvenýr, tak přesně pro vás stavíme u hlavních pokladen INFO stánek, kde si kromě získání potřebných informací můžete zakoupit i upomínkové předměty, které vám budou návštěvu Farmaparku připomínat i doma! Pro letošní rok jsou připravena trička, hračky, kelímky s motivy a zvířátky z farmaparku, nebo také magnetka, samolepka či turistická známka!

Kontakt

Tel: 777 920 000
E-mail: obchod@hscz.info
Soběhrdy, 256 01
Google mapa

Provozní řád

Vstupem do areálu FARMAPARKU souhlasíte s naším provozním řádem (pdf).

Zakáz vstupu se psy, platí i pro ostatní domácí mazlíčky.

Všeobecné obchodní podmínky (pdf)