Restaurace a občerstvení

Z důvodu nařízení vlády jsme omezeny na okýnkový prodej jídla i pití. Opékání buřtíků nám však nikdo nevezme a můžete si ho užívat stejně jako klasický řízeček na chlebu, klobásky a vašim nejmenším ohřejeme skleničku s dětským jídlem.

Po celém Farmaparku jsou stánky s občerstvením a každý si tu najde to své! Milovníci sladkého určitě ocení Palačinkárnu v horní části areálu. Připraví vám sladké i slané palačinky nebo kávu se zmrzlinou! Masožroutci se potěší v dolní části areálu, kde si mohou opéci buřt na ohni nebo navštívit Farma grill. Denně pro vás grilujeme a pečeme ve farma peci čerstvá masa i zeleninu a jsou to opravdové dobroty! Pro rodiny s dětmi, které preferují klasická jídla, je v horní části areálu jídelna, kde jsou připravovány tradiční české pokrmy! Jídelna je otevřena od 30.5. do 30. 6. vždy pouze v pátek, v sobotu a v neděli. Během letních prázdniny je otevřena každý den.  Novinkou je grilovací kota u rybníka ve spodní části areálu! Nabídnou vám bramborák, klobásku, nebo třeba uzené. Co vy na to?

 

Z veterinárních důvodů není povoleno vnášení vlastních potravin, obalů ze skla a porcelánu do areálu Farmaparku. Výjimku tvoří kojenecká strava, kterou vám rádi na přání ohřejeme.