Restaurace a občerstvení

Po celém Farmaparku jsou stánky s občerstvením a každý si tu najde to své! Milovníci sladkého určitě ocení Palačinkárnu v horní části areálu. Připraví vám sladké i slané palačinky nebo kávu se zmrzlinou! Masožroutci se potěší v dolní části areálu, kde si mohou opéci buřt na ohni nebo navštívit Farma gril. Denně pro vás grilujeme a pečeme ve farma peci čerstvá masa i zeleninu a jsou to opravdé dobroty! Pro rodiny s dětmi, které preferují klasická jídla, je v horní části areálu jídelna, kde jsou denně připravovány tradiční české pokrmy! Novinkou letošního léta 2019 je grilovací kota u rybníka ve spodní části areálu! Denně tu pro vás připravujeme skvělé grilované i uzené ryby, luštěninové saláty a spousty dalších skvělých pokrmů!​

Od září 2019 ve všední dny zůstávají otevřena pouze tyto občerstvení: Jídelna, Farma grill a Palačinkárna! O víkendech je vše v běžném provozu včetně grilovací koty u rybníka a opékání buřtů!

Z veterinárních důvodů není povoleno vnášení vlastních potravin, obalů ze skla a porcelánu do areálu Farmaparku. Výjimku tvoří kojenecká strava, kterou vám rádi na přání ohřejeme.

Kontakt

Tel: 777 920 000
E-mail: obchod@hscz.info
Soběhrdy, 256 01
Google mapa

Provozní řád

Vstupem do areálu FARMAPARKU souhlasíte s naším provozním řádem (pdf).

Zakáz vstupu se psy, platí i pro ostatní domácí mazlíčky.

Všeobecné obchodní podmínky (pdf)