Předprodej vstupenek na sezónu 2021

Plyšák jako dárek
Koupit vstupenkyPlyšáková soutěž

Chcete nás podpořit a pomoci překlenout nastávající nelehké zimní období? Daruj zážitek ve formě vstupenky na rok 2021 do Farmaparku a plyšák je tvůj!

Rodinná vstupenka + jeden plyšák

Rodinná vstupenka 2 dospělý + 3 děti do 14,9 let + 1 plyšák dle výběru ZDARMA

790 Kč

Celoroční rodinná vstupenka + 3 plyšáci

Celoroční rodinná vstupenka 2 dospělý + 3 děti do 14,9 let + 3 plyšáci dle výběru ZDARMA

1990 Kč

Plyšové zvířátko z Farmaparku Soběhrdy

Vyberte si z naší sady 13 plyšových hraček. Koupí plyšového zvířátka podpoříte areál v této nelehké době.

279 Kč

Samozřejmě prodáváme i dárkové vstupenky samostatně bez plyšáků a ty najdete také na našem eshopu. A jak to vlastně funguje? Vstupenku si zakoupíte na našem ESHOPU, po připsání platby na účet Vám přijde do email faktura s červeným kódem. Faktura zároveň slouží jako vstupenka. Kód na faktuře je unikátní a v případě, že budete chtít zaslat dárkový vzhled voucheru elektronicky stačí kód poslat na rezervace@farmapark.eu. Následně obdržíte dárkový poukaz.

Plyšová zvířata

Plyšáky z Farmaparku Soběhrdy můžete zakoupit na našem eshopu a nebo jej dostanete ZDARMA k balíčku vstupenek, které jsme pro vás připravili.

Novinka letošních Vánoc! Představujeme vám první sérii plyšových hraček z Farmaparku Soběhrdy.

Celý rok jsme pilně pracovali na vzorkování a jsme moc rádi, že vám můžeme představit první sérii 13-ti zvířátek z rodiny Farmaparku Soběhrdy.

Plyšáková soutěž

Pro fajnšmekry tady máme SOUTĚŽ, která platí až do 28.2.2021!

Nasbírej celou sérii 13-ti plyšových zvířátek z Farmaparku Soběhrdy a jako dárek od nás dostaneš celodenní jízdenku na tubingové dráze ve Farmaparku Soběhrdy. Kdo už u nás byl, tak ví, že tam to sviští! Držte si klobouky! 

A co pak, když všechny plyšáky nasbíráte? Udělejte si s nimi selfie, označte nás na Instagramu pod hashtagem #plysakzfarmaparkusobehrdy a fotku také zašlete na email: marketing@hscz.info.

Pak už jen nezbývá čekat u poštovní schránky, až přiletí celodenní jízdenka na tubingovou dráhu ve Farmaparku Soběhrdy!

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás letos navštívili. I přes spousty nekomfortních opatřeních, které nás za tuto sezónu postihly, doufáme, že jste si návštěvu u nás užili a ti, kteří svůj voucher nestihli využít, ho mají možnost vyčerpat do 31.5. 2021.

V souladu s nařízením vlády ČR je Farmapark Soběhrdy od 9.10. 2020 uzavřen až do jara 2021. Pevně věříme, že se všichni opět potkáme o prvním víkendu v březnu roku 2021 a užijete si u nás den plný zábavy a dobrodružství, jako tomu bylo doposud.

Kontakt

Tel: 777 920 000
E-mail: obchod@hscz.info
Soběhrdy, 256 01
Google mapa

Provozní řád

Vstupem do areálu FARMAPARKU souhlasíte s naším provozním řádem (pdf).

Zakáz vstupu se psy, platí i pro ostatní domácí mazlíčky.

Všeobecné obchodní podmínky (pdf)